HAKKIMIZDA

Özel For-Est Polikliniği, Ankara’nın en merkezi yerlerinden biri olan Çukurambar’da, modern saç ekimi uygulamalarına dair her türlü yeniliği ve hizmeti alabileceğiniz çok kapsamlı bir seçenekler ve uygulamalar dizisi ile sizleri bekliyor.

En yeni tekniklere sahip olan kliniğimiz, güler yüzlü personeli ve son derece donanımlı ekibiyle, Ankara’daki en önde gelen saç ekimi merkezi olarak ön plana çıkıyor. Sadece saç ekimi değil, kaş ve sakal ekimi, bıyık ekimi, PRP tedavisi, saç mezoterapisi, saç ve sakal kıran gibi sorunların tedavisi ve yanık bölgelere ekim gibi tüm hizmetleri bünyemizde bulunduruyoruz.

Kliniğimiz yalnızca yurt içinden değil, aynı zamanda yurtdışından gelen ciddi bir müşteri portföyüne sahiptir. Sağlık turizmi kapsamında onlarca hastaya hizmet vermekteyiz.

İster kadın ister erkek olsun, tüm hastalarımız için, en kaliteli hizmetleri sunmak ve sorunlarına kalıcı çözüm olanakları bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kliniğimizde en modern teknolojileri kullanıyoruz ve hizmet birimlerimizin çalışma kapasitesi en üst düzeydedir.

Dünya standartlarında kullanılan teknolojileri bünyesinde barındıran kliniğimizde, alanlarında epey tecrübeli olan uzman doktorlarımızla sizlere çok yönlü bir saç ekimi hizmeti sunuyoruz.

Sahip olduğumuz olanakları ve sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmeye çalışıyoruz. Kendi misyonumuzu da bu anlamda sürekli kendimizi geliştirme ve daha iyi hizmet sunma prensibi üzerinden tanımlıyoruz.

Hasta memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Bu noktadan hareketle, her daim en memnuniyet verici operasyonları sizler için hayata geçirmek tek amacımızdır. Siz değerli hastalarımızın talepleri bizim için en ön sırada gelir. Talepleriniz doğrultusunda en iyi seçenekleri önünüze koymak için bütün ekibimiz ve teknik donanımımızla sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Sadece hastalığınızın nedenlerini değil, bu sorunun sizde yarattığı olumsuz ruh halini de dağıtmaya çalışan güler yüzlü sağlık ekibimiz, sizi mutlu ve rahat kılmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Sizi hem iyileştirmek hem de anlamak bizim görevimizdir.

Saç ekimi uygulamasını yaptırmak isteyen ancak türlü çeşitli nedenlerle (örneğin korkular, panik, endişelenme gibi) tereddüt yaşayan hastalarımız, uzmanlarımız eşliğinde hazırladığımız videolarımız ve kapsamlı bilgi kitapçıklarımız sayesinde, tüm çekincelerinden kurtulabilirler.

Kendinizi hazır hissettiğiniz an geldiğinde, uzmanlarımıza danışmanız ve sizin için en uygun seçeneğin hangisi olduğunu keşfetmeniz oldukça kolaydır. Uzmanlarımızın burada olma amacı, size en iyi hizmeti sunmaktan başka bir şey değildir.

For-Est polikliniği, son model teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve hastalara dönük mükemmeliyetçi yaklaşımlar geliştirmektedir. Bu sayede sizlere en gelişmiş çözümleri gönül rahatlığıyla sunabilmekteyiz.

Tam teşekküllü, oldukça steril bir klinik ortamında, profesyonel doktorlarımızın gözetimi ve ilgisi altında, saç ekimine ve türev tedavilere dair süreçlerinizi başlatmanız ve kendinizi dönüştürecek bir sürecin öznesi olmanız artık çok daha kolay. Sizin mutluluğunuz için buradayız.